Tootegrupid

UGEARS Liblikas

Tootekood: UGEARS46
Kaubamärk: UGEARS
Ühik: tk
Laoseis: 9

Rocca: 3
Ülemiste: 6
Hind:
44,90 €
Kogus: - +

VideoPakendi mõõdud: 37 x 17 x 3 cm
Mudeli mõõdud: 29 x 55 x 40 cm 
Detailide arv: 161
Umbkaudne koosteaeg: 2h

Liblika mudeli puhul ei ole tegemist ainult stendimudeliga, vaid kineetilise kujuga. Kõik detailid on spetsiaalselt loodud peene mehhanismi tööks. Kummimootorsüsteem liigutab liblikat automaatselt ilma toiteallika või akuta. Liblika õrnad tiivad on valmistatud käsitööpaberist. Alumised tiivad muudavad kaldenurka, tagades realistliku tiibade liigutamise. Kui tiivad töötavad, liiguvad ka jalgade esipaarid. Tagumist jalapaari kasutatakse kummimootori käivitamiseks või seiskamiseks. 

Komplektis on kaks tiivapaari: üks värvituna ja teine heleda beežina, mida saate värvida oma äranägemise järgi. Liblikas istub lillekujulisel platvormil, elastne tugi põrgatab kergelt mudelit. Liblika kere on kujutatud skeleti stiilis, mis aitab mõista hammasrataste ja -plokkide tööpõhimõtteid ning mõista, kuidas mehhanism töötab. 

Liblika kaunis disain tagab mudeli uhke väljanägemise igas kodus või kontoris. See on suurepärane kink sõbrale, kolleegile või pereliikmele. 

Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Komplekt sisaldab kõike, mida vajate monteerimiseks. Kaasas on kasutusjuhend. Mudel on valmistatud looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest ja sellel on meeldiv puidu lõhn. Monteerimisprotsess on lihtne ja lõbus!

Sarnased tooted
Tootekood: UGEARS5 ,   Laoseis: 11
24,90 €
Tootekood: UGEARS13 ,   Laoseis: 6
50,00 € (23%)
64,90 €
Tootekood: UGEARS51 ,   Laoseis: 2
54,90 €
Tootekood: UGEARS56 ,   Laoseis: 11
25,90 €
Tootekood: UGEARS81 ,   Laoseis: 58
11,90 €