Tootegrupid

Meist

Hobimaailma loomise idee tekkis meil 2007. aastal, kui otsisime võimalusi koos lastega ühiseks põnevaks ajaveetmiseks. Samas soovisime, et see ei oleks kulukas, ei nõuaks pikka ettevalmistust või erioskusi. Koos nokitsemine laeva- või lennukimudeli kokkupanemisel, rongitee ehitamine või puldiga sõiduki juhtimine, oli see mis meid köitis. Sellest tekkiv emotsioon ja võimalus seda jagada pakub topelt rõõmu ja paneb ka lastel silmad särama. Lisaks ka väike nostalgiamoment meile endile, sest aastakümned pööningul oma aega oodanud PIKO rongid sõidavad ka tänastel teedel, aga mudelite kokkupanemine ei ole enam selline mäkerdamine. Samas auruvedur, millest sai lugeda vaid Karlsoni raamatust, teleskoop, millega kodus tähti avastada, puldiga autod, laevad, lennukid ja droonid, milledest me ei osanud veel siis unistadagi.

Seda lahedat maailma, millest jätkub rohkemaks kui vaid nädalavahetuseks ja pakub palju rõõmu, soovime ka Teiega jagada. Sellepärast püüdlemegi selle poole, et meie hobimaailmast leiaks tegevusi ja elamusi nii isa, poeg kui vanaisa.  

Oma pea kümne tegutsemisaasta jooksul oleme toetanud Eesti mudelspordi arendamist, nii selle tehnilist poolt radade ja infrastruktuuriga, kui ka võistluste läbiviimist ja sportlasi. Uhkelt sädeleb  nii mõnigi karikas ka meie poe vitriinis.

Kui Sa soovid nõu valiku tegemisel, või ei leidnud seda mida otsid meie kodulehelt ja veebipoest, siis kirjuta meile või tule meie poest läbi ja küsi. Asume Rocca al Mare keskuse teisel korrusel. Püüame alati kõiki hea nõuga aidata ja kui meie riiulil ei ole seda mida vajad, siis me ei häbene ka õige konkurendi juurde suunamast. Kindlasti ei jäta me kedagi hätta meilt ostetud tootega kui sellega peaks probleeme tekkima, sest meie poe asjatundlikud poisid on valdkonna parimad. Me aitame rõõmuga!

Pood