Tootegrupid

UGEARS Külgkorviga mootorratas UGR-10

Tootekood: UGEARS59
Kaubamärk: UGEARS
Ühik: tk
Laoseis: 17

Rocca: 2
Ülemiste: 15
Hind:
36,90 €
Kogus: - +

VideoMudeli mõõdud: 22*16*11.5 cm
Pakendi mõõdud:37.8*17*2.7 cm
Detailide arv: 380
Umbkaudne koosteaeg: 8h

Just nagu õhk, mida hingame või vesi, mida joome, on ka reisimine muutunud paljudele eluliselt vajalikuks. Uusi elamusi otsides, tahame me näha kodust kaugemaid kohti. Valmistuge teele asuma koos oma uue seikluskaaslasega- kiire ja vastupidav Ugears külgkorviga mootorratas Scrambler UGR-10. 

Scrambler põhineb enduro prototüübil, sõiduk, mis on ette nähtud nii libedale asfaltteele kui ka krossi- ja ekstreemrajale. Algupärased endurod pärinevad nn. skramblerite perekonnast-  kergekaalulistest linnamootorratastest, mida tootsid Triumph ja BSA juba 1950-ndatel. Hea vedrustuse ja kõrgele paigutatud summuti tõttu olid scramblerid hästi kohandatud rasketesse teeoludesse. Täpselt nagu päris endurol, ei ole mudel mitte ainult kiire, vaid ka väga stabiilne nii esi- kui tagarataste vedrustuse tõttu. Mudel on realistliku retrokujundusega ning seda juhib kummipaelaga mootor. Üleskeeramise võtme leiab bensiinipaagi alt. Üks kord üleskeeramist viib Scrambleri 3 meetri kaugusele ja mudelit on võimalik juhtida soovitud suunas. Lisaks on Scrambleril mugav ja mahukas külgkorv, milles on piisavalt ruumi väikeste reisijate, magusakoorma, märkmete või mõne muu kontorikauba nagu kirjaklambrite transportimiseks.  Külgkorvi saab hõlpsalt oma soovile vastavalt kinnitada või eemaldada. 

On aeg oma garaaž avada, et oma uus ja lahe mootorratas kokku panna ning vaadata, kuhu fantaasia sind viib! 

Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Komplekt sisaldab kõike, mida vajate monteerimiseks. Kaasas on kasutusjuhend. Mudel on valmistatud looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest ja sellel on meeldiv puidu lõhn. Monteerimisprotsess on lihtne ja lõbus!
 
Sarnased tooted
Tootekood: UGEARS1 ,   Laoseis: 15
35,90 €
Tootekood: UGEARS15 ,   Laoseis: 17
24,90 €
Tootekood: UGEARS29 ,   Laoseis: 15
47,90 €
Tootekood: UGEARS30 ,   Laoseis: 7
43,90 €
Tootekood: UGEARS104 ,   Laoseis: 36
14,90 €