Tootegrupid

UGEARS Kassaaparaat

Tootekood: UGEARS57
Kaubamärk: UGEARS
Ühik: tk
Laoseis: 4

Rocca: 1
Ülemiste: 3
Hind:
59,90 €
Kogus: - +

VideoMudeli mõõdud: 24.5*15.3*17.8 cm
Pakendi mõõdud:37.8*17*5 cm
Detailide arv: 405
Umbkaudne koosteaeg: 5h

Me kõik teame, et elu tõelisi väärtusi ei saa rahas mõõta, kuid kui vajate kohta, kus hoiustada oma sularaha, pakub Ugears teile midagi, millega kaasneb lõbu, õppimine ja hea ajaveetmine- uus mehaaniline rahakassa. See on originaalne ja nutikas mehaaniline pank, mis hoiab teie raha turvaliselt. Täpselt nagu mudeli päris prototüübil, on ka mudelil müntide ja märkmepaberite karbid, mis on lisakaitse tagamiseks kaitstud koodlukuga, mida saade muuta vastavalt oma soovile. 

Sellesse sularahapanka sobivad mündid läbimõõduga 10-35 mm, mis katab enamiku maailmas ringlevatest mündisuurustest. Et oma rahaasjadel paremini silma peal hoida, on kassa varustatud ka loenduri ja automaatse anduriga.  Mudel hakkab tööle sõltuvalt sellest, kas mündi pesas on münt või mitte. Kui soovite münti hoiule panna, tuleb see panna spetsiaalsesse mündi pesasse, tõstke ja laske kang alla ja õigesti registreeritud münt kaob kasti sisse. Mis puutub märkmete hoiustamisse, siis pakub kassa automaatset tšekkide vastuvõtmist. Mehhanismi käivitamiseks keerake kummipaelaga mootor üles, tõmmates hooba kümme korda üles ja kümme korda alla. Sellest piisab, et kassa tõmbaks sisse 3-4 märkmepaberit paigutades need spetsiaalsesse karpi. 

Kui teil on vaja juurdepääsu oma säästudele, sisestage salakood, et avada kassa ja keerake võtit, kuni rahakassa välja tuleb, see lähtestab ka loenduri. 

Art Deco väljanägemine muudab mudeli peeneks dekoratiivseks detailiks igasse interjööri. Samuti on mudel suurepäraseks kingiks sõbrale või kolleegile. See nutikas mehaaniline mudel aitab teil lihtsal ja lõbusal viisil õpetada lastele loendamist. 

Ugearsi kassaga näete oma säästude kasvu! 

Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Komplekt sisaldab kõike, mida vajate monteerimiseks. Kaasas on kasutusjuhend. Mudel on valmistatud looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest ja sellel on meeldiv puidu lõhn. Monteerimisprotsess on lihtne ja lõbus!
 
Sarnased tooted
Tootekood: UGEARS2 ,   Laoseis: 18
42,90 €
Tootekood: UGEARS51 ,   Laoseis: 5
54,90 €
Tootekood: UGEARS56 ,   Laoseis: 11
25,90 €
Tootekood: UGEARS64 ,   Laoseis: 13
32,90 €
Tootekood: UGEARS78 ,   Laoseis: 7
32,90 €