Tootegrupid

UGEARS Hobuvanker

Tootekood: UGEARS30
Kaubamärk: UGEARS
Ühik: tk
Laoseis: 7

Rocca: 1
Ülemiste: 6
Hind:
43,90 €
Kogus: - +

VideoMudeli mõõdud: 40 * 12,5 * 16 cm
Pakendi mõõdud:37 * 17 * 2,7 cm
Detailide arv: 248
Umbkaudne koosteaeg: 5h

See legendaarne ja ikoonilise välimusega hobuvanker on inspireeritud 18.-19. sajandist, kui hobuvankrist sai tavaline transpordivahend nii reisijatele kui ka kaubavedudel.

Hobuvankri uksed avanevad, et reisijaid sisse ja välja lasta. Kui soovite oma perekonnaliikmele sõnumit edastada, mahutavad teie kirjad mugavalt kaks salongi katusel olevat kastikest. Juhul, kui teie laps ootab teisel pool laua otsas maiust, saate nende kohaletoimetamiseks kasutada hobuvankri salongi. Samuti saab salongi peal olevaid kastikesed eemaldada ja asendada pakiga.

Lihtne mehaanika tagab kiire, kuid huvitava kokkupaneku, mida naudivad nii lapsed kui täiskasvanud. Kutsu kogu oma perekond koos aega veetma ja seda mudelit kokku panema! Hobukaarik on kiire ja käivitub võtit keerates, kuid ärge unustage lukustamast tagumist rattatelge.

Kui kõik pakid on kohale toimetatud, kirjad saadetud ja mäng läbi, ei tasu mudelit kappi ära panna. Selle peenete nikerdustega ilusad detailid tagavad ilusa ja omanäolise sisustuselemendi igasse interjööri.

Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Komplekt sisaldab kõike, mida vajate monteerimiseks. Kaasas on kasutusjuhend. Mudel on valmistatud looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest ja sellel on meeldiv puidu lõhn. Monteerimisprotsess on lihtne ja lõbus!
 
Sarnased tooted
Tootekood: UGEARS10 ,   Laoseis: 12
84,90 €
Tootekood: UGEARS11 ,   Laoseis: 2
12,20 € (27.8%)
16,90 €
Tootekood: UGEARS41 ,   Laoseis: 9
84,90 €
Tootekood: UGEARS47 ,   Laoseis: 78
11,90 €
Tootekood: UGEARS46 ,   Laoseis: 9
44,90 €