Tootegrupid

UGEARS Gloobus

Tootekood: UGEARS52
Kaubamärk: UGEARS
Ühik: tk
Laoseis: 10

Rocca: 4
Ülemiste: 6
Hind:
42,90 €
Kogus: - +

VideoMudeli mõõdud: 21*18.5*18.5 cm
Pakendi mõõdud: 37.8*17*3.2 cm
Detailide arv: 184
Umbkaudne koosteaeg: 4h

See Ugearsi mudel on suurepärane üllatus ja hämmastav kingitus kõigile, kes armsatavad ilusat mehaanikat. Gloobus on Maa stiliseeritud mudel, koos dekoratiivsete mandrite, pöörleva mehhanismi ja väikeste lisadega, mis muudavad mudeli veelgi huvitavamaks.

Mudeli põhimoodul koosneb maakerast ja mehhanismiga platvormist. Maakera sfäär istub teljel, mis on kaldus sama nurga all nagu ka Maa telg. Mudel liigub kummipaelast mootori abil. Tõmmates platvormil olevat kangi üks kord päripäeva, käivitab see mehhanismi ja niipea kui kang on vabastatud, alustavad hammasrattad oma tööd ja saad jälgida gloobuse liikumist.  

Lisaks põhimoodulile on mudelil kaks vahetatavat lisamoodulit: satelliidid Shuttle ja Sputnik, mille toiteallikaks on samuti kummipaelaga mootor, mis ühendub gloobuse hammasrataste kaudu ja satelliidid pöörlevad peaaegu kaks korda kiiremini kui gloobus.

Mudelit on küllaltki lihtne kokku panna ja seda on liikumisel väga huvitav jälgida. Unistage kõikidest hämmastavatest kohtadest, mida soovite ühel päeval külastada!

Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Komplekt sisaldab kõike, mida vajate monteerimiseks. Kaasas on kasutusjuhend. Mudel on valmistatud looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest ja sellel on meeldiv puidu lõhn. Monteerimisprotsess on lihtne ja lõbus!
Sarnased tooted
Tootekood: UGEARS18 ,   Laoseis: 7
99,90 €
Tootekood: UGEARS38 ,   Laoseis: 6
83,90 €
Tootekood: UGEARS110 ,   Laoseis: 40
14,90 €
Tootekood: UGEARS119 ,   Laoseis: 12
59,90 €
Tootekood: UGEARS120 ,   Laoseis: 26
36,90 €