Tootegrupid

UGEARS Archballista ja Vahitorn

Tootekood: UGEARS29
Kaubamärk: UGEARS
Ühik: tk
Laoseis: 15

Rocca: 3
Ülemiste: 12
Hind:
47,90 €
Kogus: - +

VideoMudeli mõõdud: 15,3 * 9,5 * 9,6 cm
Pakendi mõõdud: 37 * 17 * 2,7 cm
Detailide arv: 292
Umbkaudne koosteaeg: 5h

Ugearsi Arcballista mudel on inspireeritud iidsetest suurtükivägedest, legendaarsetest võitlustest lavastatud filmides ja raamatutes. Mudel pakub uut vaatenurka klassikalises sõjamasinas, et proovile panna vallutaja oskus. 

Mudel koosneb kahest liikuvast osast: masinast ja mehaanilisest tornist. Masin koosneb laskeseadmest ja alusest, millel on reguleeritavad jalad, mis stabiliseerivad masinat puidust poltide tulistamise ajal. Laskemehhanism suudab ringis laste kuni kolm polti. Lisaks on võimalik parima sihiku saamiseks mudelit horisontaalselt ja vertikaalselt liigutada. Päästikuna töötab kere paremal küljel olev kang, mis laseb poldi teie poolt seatud sihtmärgi suunas. Laskemoodulit saab aluse küljest lahti ühendada ja paigutada torni otsa.

Mudel viitab keskajale, mis on selgelt nähtav eriti torni detailidest. Mudeli disainerid andsid torni seintele osaliselt rikutud ilme puuduvate telliste näol, et saaksite jälgida mehhanismi tööd. Torni küljel asuv hammasratas on osa mehhanismist, millega saate tornile teise korruse, paljastades keerdtrepi ja sisekonstruktsiooni. Torn on täies pikkuses, kui näete draakoniga kilpi, mis on torni seinaga paralleelselt. 

Selle mudeliga sukeldute tõelisse rüütelliku keskaega!

Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Komplekt sisaldab kõike, mida vajate monteerimiseks. Kaasas on kasutusjuhend. Mudel on valmistatud looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest ja sellel on meeldiv puidu lõhn. Monteerimisprotsess on lihtne ja lõbus!

 
Sarnased tooted
Tootekood: UGEARS1 ,   Laoseis: 15
35,90 €
Tootekood: UGEARS24 ,   Laoseis: 34
54,90 €
Tootekood: UGEARS39 ,   Laoseis: 7
84,90 €
Tootekood: UGEARS44 ,   Laoseis: 8
42,90 €
Tootekood: UGEARS64 ,   Laoseis: 13
32,90 €