TELESKOOP BRESSER AR-102/600 EQ-3 AT-3 "Polaris"
Tootekood: BR4602600
Kaubamärk: Bresser
Ühik: kmpl
Laoseis: 3
Rocca: 2
Ülemiste: 1
Hind:
Kogus: - +
Kompaktne 102 millimeetrise läbimõõduga toru on suhteliselt lühikese fookuskaugusega (600mm) ning on varustatud vastupidava kahe nn. metallist fokuseerijaga. Läätseleskoop kogub palju valgust, mistõttu on objektid ka väljaspool meie Päikesesüsteemi hästi nähtavad ning pakub laia välivaatlust nagu avatud täheparved ja udukogud, samuti kuu, planeedid ning maapealsed vaatlused.
Tehnilised andmed.
• Tüüp: akromaatiline refraktor.
• Optiline disain: akromaat.
• Läätsobjektiivi läbimõõt: 102mm.
• Fookuskaugus: 600mm.
• Suurendus: 24-120x.
• Maksimaalne soovitav suurendus: 204x.
• Väljundava: 5,8mm.
• 2 Barlow läätse.
• Okulaarid: 2 x 31,7mm (1.25") Kellner (K-25mm, K-10mm).
• Katteliik: multivääristus.
• Okulaari adapter: 50,8mm (2 ").
• LED valgustusega punatäpp sihtimislääts.
• Zenith peegel.
• Teravustamine: 2" Rack-and-Pinion (hammasratas).
• Statiivi tüüp: EQ3 alumiiniumist statiiv ekvatoriaal (peenhäälestus).
• Statiiv: põhjaalusega tripod (kolmjalg), alumiinium.
• Korpus: OTA plast.
• Ilmastikukindel.
• Kaal: 12,35kg.
• Värv: must.
Komplektis:
Refraktorteleskoop, alusega EQ3 ekvatoriaalalumiiniumstatiiv, okulaarid: 2x31.7mm (1.25") Kellner (K-25mm, K-10mm), 2 Barlow läätse, LED valgustusega punatäpp sihtimislääts.