Tamiya Mehaaniline Känguru

Tootekood: TA71102
Kaubamärk: Tamiya
Ühik: tk
Laoseis: 4

Rocca: 2
Ülemiste: 2
Hind:
24,90 €
Kogus: - +
Tamiya esitleb robotit, mis on täpne jäljend austraallaste poolt armastatud kängurust. Hämmastav känguru-robot liigutab samaaegselt tagumisi jalgu ettepoole hüppamiseks. Aeglaseks liikumiseks kasutab lisaks tagumistele jalgadele ka esijalgu. Kiiresti liikumiseks kasutab tasakaalu säilitamiseks saba. Jalad ja keha, mis on kinnitatud käigukasti külge, on transparentsete orantži värvi osadega, mis annab kängurule omapärase välimuse. Tagasikäigulüliti on samuti transparentne, mis annab võimaluse heita pilgu känguru sisemehhanismidele.

Känguru-roboti kokkupanek on väga lihtne, kasutades kruvisid ja lukustuse osasid. Juhtmeotsad on kaetud kummiga ning alad on eelnevalt märgistatud, et ühendamine oleks lihtne.

Kui kasutada kõrge kiirusega käigukasti, känguru kõnnib saba ja tagumiste jalgade abil!
Käigukast muudab mootori liikumist, et panna känguru tagumised jalad liikuma. On võimalik valida kahe erineva käigu vahel. Kui kasutada aeglast kiirust, vardad on ühendatud esijalgade madalamatesse aukudesse ning känguru liigub püsides oma sabal.

Aeglase kiirusega käigukast paneb känguru kõndima kasutades esijalgu ja tagajalgu!
Kui kasutada aeglast käigukasti, vardad on ühendatud esijalgade ülemistesse aukudesse. Muutes juhtmete positsiooni, kasutades erinevaid auke, on võimalik valida aeglasel režiimil nelja erineva kiiruse vahel. Känguru-roboti aeglane liikumine imiteerib reaalse känguru liikumist.

Muutes saba hoiakut, saab muuta känguru suunda!
Muutes känguru saba hoiakut, on võimalik kängurul hoida tasakaalu suurte kiiruste ajal ning võimaldab muuta suunda. Pannes saba sirgeks, liigub känguru-robot otse. Muutes saba suunda paremale/vasakule, keerab känguru end paremale/vasakule.

Känguruga mängides tuleks vältida kallakuid, auklike teid ning pikakarvalisi vaipasid. Mängi sellega siledal, ühtlasel pinnal. Känguru-roboti humoorikas liikumine pakub palju põnevust ja lõbu!

Pikkus: 180 mm
Kaal: 95 g (ilma patareita)
Vajab ühte AA patareid (ei ole lisatud komplekti)
Sarnased tooted
Tootekood: AC18136 ,   Laoseis: 2
23,90 €
Tootekood: TA71105 ,   Laoseis: 4
24,90 €
Tootekood: IT3109 ,   Laoseis: 1
29,90 €
Tootekood: TA70224 ,   Laoseis: 3
26,90 €
Tootekood: AC18153 ,   Laoseis: 2
23,90 €